Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lip triky fgb

20. 9. 2008

Mute Invert

Postavíte se na malíček (prsty na gripu) a chytnete fošnu jako na indy. Takhle chvilku stůjte a vraťte to.

Gymnast Plant

Podobně jako u Mute Invert - stojíte na všech prstech kromě ukazováčku, kterým s palcem držíte desku jako na Indy.

Nosestall

Dělá se hlavně na rádiusech a v rampě. Stojíte na kopingu na nosu prkna, jako kdybyste dělali noseslide, ale nejedete.

Axle stall

Jako u nosestallu - děláte 50-50, ale nejedete v něm.

Blunt to fakie

Jako u nosestallu - děláte blunt, ale nejedete v něm - dobře se vrací kickflipem.

Blunt flip out to fakie

No to je fakt pěkně vypadající vychytávka pro účkaře alá Bob Burnquist . Při bluntstallu se zastavíš zadním truckem na kopingu (nic těžkého), teď ten flip: jak s deskou balancuješ v kolmé pozici nad kopingem, tak uděláš pohyb ukazovákem do strany a trochu nahoru. Následuje flipnutí desky a ty pohodově dopadneš do fakie. Komu to nestačí ať to zkusí na switch, ale když si vykloubíte zápěstí, nepište mi… :-)

Rock to fakie

Najedete na koping a přední kola přes něj přehodíte. Chvilku můžete takhle stát a pak trochu sešlápněte tail a vraťte to.

Rock & Roll

Jako Rock to fakie, ale vracíte to otočením o 180 stupňů - tenhle trik je v podstatě neproveditelnej - museli byste si vykloubit ruku :-). Rock & Roll se proto dělá jako rock to fakie vrácenej shove-item.

Teeth sweeper

Hodně těžký!!! Nejlíp se dělá v rampě. Udělejte ollie a ve vzduchu strčte prostředníček pod desku mezi treky. Ukazováček a prsteníček jsou na gripu. A dopadněte na palec a malíček. Takže to vypadá tak, že stojíte na kopingu palcem a malíčkem (deska je ve směru kopingu) a na gripu máte prsteníček a ukazováček. Prostředníček je pod deskou. Hrozně blbě se to popisuje. Doufám, že to jakž takž pochopíte :-).

Darkside ride

Najeďte si ke kopingu a otočte si prkno tak, aby bylo truckama nahoru (kickflip, heelflip, backflip…) a dopadněte jako na Axle stall, ale gripem. Hodně blbě se to vrací.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář